PRO VYSTAVOVATELE

Vážení obchodníci,

dovolte, abychom Vás pozvali k účasti na veletrhu ŠPERKY A KAMENY. Akce je součástí rodiny veletrhů zaměřených na minerály, drahé kameny a autorské šperky, do které patří jarní a podzimní veletrhy Geosvět a veletrh Minerály a drahé kameny, jenž se konání vždy na počátku září společně s veletrhem Sběratel.

Nabízíte klasický šperk vlastní produkce, amatérské i profesionální? Je za ním příběh, který bude pro návštěvníky akce zajímavý? Nebo tvoříte neklasické šperky z neklasických materiálů (tedy i syntetických), třeba i za použití polotovarových komponent? Specializujete na starožitné šperky sběratelského charakteru? Obchodujete s fasetovanými drahými kameny vlastní i převzaté produkce a rádi k nim laikům i profesionálům navíc přidáte informace o jejich původu? Pak je náš veletrh určen právě vám!

Akce je vhodná pro zkušené i začínající šperkaře!

Luxusní zázemí čtyřhvězdičkového hotelu Olympik propůjčuje akci vysoký standard a důstojné prostředí pro prezentaci nabízeného zboží. Hotel je situován v docházkové vzdálenosti od metra i tramvaje, poskytuje dostatečný počet parkovacích míst a nabízí bezproblémový a snadný návoz zboží do výstavního sálu.

Mimopražští vystavovatele a návštěvníci pak mohou využít ubytovací kapacity hotelu za výhodné ceny.

O bezpečnost se stará v otvírací době veletrhu speciálně určená bezpečnostní služba.

Cílem organizátorů je vytvořit na akci rodinnou atmosféru, tak aby byli spokojeni vystavovatelé i jejich zákazníci.

Veletrhy Geosvět, které pořádáme v hotelu Olympik již několik let, navštíví během dvou veletržních dní na téměř 3000 lidí. Stejně silná reklamní kampaň jako na Geosvět bude dva měsíce před vlastní akcí provázet i veletrh ŠPERKY A KAMENY. Reklama zahrnuje mimo jiné billboardy, plakátovací plochy na pěti stech zastávkách MHD po celé Praze, rozhlasové spoty na stanicích Kiss, Radio Beat a Country radio a reklamu na internetu v sítích sklik, adwords a facebook.

Každý vystavovatel navíc obdrží od organizátorů elektronický poukaz na volnou vstupenku, který může v neomezeném počtu poslat svým obchodním partnerům a známým.

Více než 10 000 potenciálních návštěvníků, které sdružuje náš věrnostní program „Klan sběratelů“, pak dostane vstupenku na veletrh zdarma.

Šperky a kameny se konají v době, kdy se rychle rozbíhají nákupy vánočních dárků. Máte tak jedinečnou příležitost oslovit skupinu zákazníků, která je připravena a má chuť nakupovat.

 

 

 

18. listopadu 2023

 


CENÍK A PŘIHLÁŠKA K ÚČASTI

1m stolu – 980,- Kč
vč. židle a elektrické přípojky

Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH.

POZOR!
VAŠI ÚČAST VÁM JEŠTĚ POTVRDÍME PODLE OBSAZENOSTI PRODEJNÍCH MÍST.

– PŘIHLÁSIT –


Datum konání

18. 11. 2023

Místo konání

Hotel Olympik
U Sluncové 14A
186 76, Praha 8

Montáž – instalace

Sobota
7:00 – 10:00 hod.

Demontáž

Sobota
18:00 – 20:00 hod.

Otevírací doba pro veřejnost

Sobota
10:00 – 18:00 hod.

Registrace vystavovatelů

Všichni vystavovatelé jsou povinni registrovat se na vedení akce. Registrační místo bude umístěno ve vstupní hale (Foyer) a bude v provozu po celou dobu montáže, konání výstavy a demontáže. Při registraci vystavovatelé zároveň obdrží vystavovatelské průkazy. Výjimečně zde mohou zaplatit v hotovosti za pronájem stánku nebo stolu, neučiní-li tak na základě zaslané faktury. Bez uhrazeného nájmu nebude přidělena prodejní plocha.

Platební podmínky

Vystavovatel je povinen zaplatit nájemné za stánek, plochu nebo stůl do data vyznačeného na faktuře. Před veletrhem zasílá pořadatel vystavovateli plánek výstavní plochy, avšak pouze v případě, že vystavovatel již uhradil fakturu.

Vlastní osvětlení

Prodejní místa jsou vybavena elektrickou přípojkou, kterou je možné využít zdarma pro vlastní osvětlení.

Ostraha

V průběhu akce  bude na místě přítomna ostraha, avšak za ponechané věci neručíme.

Parkování

Parkování je možné přímo v areálu hotelu za cenu 200,- Kč

Propagace akce

Pořadatel připravuje pro veletrh kompletní reklamní kampaň.

Všeobecné podmínky účasti

Mapa